שלחו מייל ל- emailwikigenia@gmail.com כדי להירשם לאתר כדי לערוך

דורותרי

מתוך ויקיגניה, המיזם הגנאלוגי העברי
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
דורותרי
Logoup.gif
אתר אינטרנט http://www.dorotree.co.il
גירסה אחרונה 3.01.02
עדכון תוכנה אין עדכונים סדירים.
אופן התקנה CD הנשלח בדואר.
מחיר 212 ש"ח, כולל משלוח.
גירסת נסיון מוגבלת בזמן ויכולת.
תאימות לעברית תוכנה עברית עם תמיכה בשפות אחרות.
הערות נוספות ניתן לשמור נתונים ביותר משפה אחתדורותרי הינה תוכנה ייעודית לעוסקים בגנאלוגיה יהודית, אשר פותחה על ידי חברה ישראלית. לפיכך, היא מאפשרת מספר יכולות ייחודיות לנושא.

על התוכנה

מתוך אתר דורותרי

דורותרי הינה תוכנה מהפכנית לעוסקים בגנאלוגיה יהודית. באמצעות DoroTree ניתן: להדפיס את המידע בעברית או באנגלית, וכן להעביר בקלות מידע לקרובי משפחה בחו"ל, באמצעות ממשק רב-לשוני ידידותי. לנוע בנוחות בין הדורות השונים. המרת תאריכים מספירה עברית לגרגוריאנית, ולהיפך. דורותרי מאפשרת גם לסמן את קורבנות השואה באמצעות צלמית מיוחדת ולגלוש ישירות לאתרי גנאלוגיה יהודית באינטרנט.

דורותרי מאפשרת עבודה עם שני מערכי תווים במקביל: ה"לטיניים" (אנגלית, צרפתית, גרמנית, ספרדית או פורטוגזית) משמאל, והעבריים מימין. (אפשר להקליד ולהציג תווים עבריים גם עם מערכת הפעלה שאינה תומכת בעברית. אל התוכנה מצורפת מקלדת עברית וירטואלית שמאפשרת עבודה עם עברית.)

השימוש באפשרות של רב-לשוניות, אינו חובה. ניתן גם להזין עץ משפחה בשפה אחת בלבד. יחד עם זאת, שפת הממשק ניתנת לשינוי בין אנגלית, עברית, צרפתית, פורטוגזית וספרדית. שינוי כזה ישפיע על הממשק בלבד ולא על המידע במסד הנתונים המשפחתי. תכונה זו תורמת לקלות העברת המידע בין קרובי משפחה ברחבי העולם.

תכונות ייחודיות

  • התאמה ללוח השנה העברי באמצעות "כפתור השקיעה". אם לידה, נישואין או מוות התרחשו לאחר השקיעה, אזי לחץ על כפתור השקיעה. התמונה תשתנה משמש לירח. כעת, אם תלחץ על כפתור המרת התאריך, יומר התאריך בהתאם.
  • אם אינכם יודעים עברית, או אינכם יודעים לכתוב עברית, אל דאגה! שרות OnkelUs מאת DoroTree, יעזור לכם לעשות זאת עם שמות עבריים ואידיים רבים. אם ידוע לכם ששם סבכם היה Moses או Moshe - רק הקישו על השם עם הכפתור הימני של העכבר, ו-OnkelUs יתרגם אותו לשם עברי באותיות עבריות!

עדכוני תוכנה

  • יצאה גרסה חדשה המתאימה ל-Windows 7