ההרשמה לאתר פתוחה. הינכם מוזמנים להירשם לאתר ולהתחיל לערוך

שיחה:גשש העיירות והקהילות

מתוך ויקיגניה, המיזם הגנאלוגי העברי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הכנסתי לערך זה תיקונים מתחייבים ראשונים, באשר להבדלים בין גשש העיירות לבין גשש הקהילות. יש להחליט אם לפתוח שני ערכים נפרדים, אחד עבור גשש העיירות והשני עבור גשש הקהילות. לחילופין, ניתן לשנות את שם הערך, כך שיכיל בתוכו גם את גשש הישובים וגם את גשש הקהילות.

דומני גם שהמיתוג גשש העיירות הפך לבעייתי, והשמות המתאימים יותר הם כאמור: גשש הישובים, גשש הקהילות. אשמח לשמוע את דעתכם כיצד לנהוג, כאשר קיימים למעשה שני מאגרי ישובים נפרדים ושני כלים שונים לחפש בהם. אורית 10:20, 20 בנובמבר 2009 (IST)

ככה לעשות לי ביום הולדתי? אולי נרחיב את השם ל'גשש העיירות והקהילות' ממילא שלושת מנועי החיפוש מרוכזים בדף אחד. האנציקלופדיסט 11:02, 21 בנובמבר 2009 (IST)
מזלטוב! לא עלה בדעתי למחוק את התהילה במחי יד, ועל כן השיחה. וגם, אני מודה שלא הייתי ערה לכך שיש דף כניסה משותף לשני הכלים - זה אכן פותר את הבעיה.
הצעתך לקרוא לדף "גשש העיירות הקהילות" בהחלט טובה. למרות הכפילות בין עיירות וקהילות, יש ערך גם לשימור המונחים. אמתין עוד יום, ואם לא תהיינה הערות נוספות איישם את ההצעה. ושוב, יומולדת שמח! אורית 15:27, 21 בנובמבר 2009 (IST)
חן חן. האנציקלופדיסט 17:05, 21 בנובמבר 2009 (IST)
מזל טוב גם ממני. והפתרון בהחלט מקובל גם עליי. ארנון הרשקוביץ 17:27, 21 בנובמבר 2009 (IST)