שיחה:שמות

מתוך ויקיגניה, המיזם הגנאלוגי העברי
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

ערך נפלא, ובדיוק מה שראיתי לנגד עיני בנוגע לאתר הזה. הערות - אין קישורים! צריך לעבור על כל הערך, ולראות איזה מילים יכולות להיות ערך. ודאי שיהיה לנו ערך על הורוביץ, אז צריך להפוך את הורוביץ לקישור. וזו רק דוגמה אחת מרבות. יש להבדיל בין "לקריאה נוספת" ו"קישורים חיצוניים". מה שמודפס, ומה שקישור. יש גם מקום למשחק עם כמה רמות של כותרות וכותרות משנה. ואת הסיפור עם שון פרגוסון אני מכיר כ"אייק פרגוסון" (איך פארגוסען...) גל אמיר 08:55, 11 יולי 2006 (EDT)

ועוד משהו חשוב - קטגוריה. האם זה "ערך אנציקלופדי"? האם זה מאמר (ואז אפשר קטגוריה: מאמרים), האם זה מאמר נושא בקטגוריה של שמות?

ועניין נוסף - שם הערך. בויקיפדיה השם הוא ביחיד. למשל ערך על שמות ייקרא "שם". גם כאן יש לאחד, כדי שיהיה קל יותר למצוא. אני גם מציע לקרוא לערך "שם". "שמות" זה גם ספר בתנך. אם יהיה לנו ערך על הדמות המקראית "שם" (זה חשוב למישהו?) אפשר יהיה לקרוא לו "שם (דמות מקראית)" גל אמיר 09:12, 11 יולי 2006 (EDT)

וודאי, וודאי שצריך עוד לעבוד על הקישוריות, טרם סיימתי לערוך אותו (הוא מועתק מהמדריך של הפורום, עם שינויי התאמה קלים).

לגבי חלוקה לקטגוריות - אני הייתי מחלק (בסוף) את כל הערכים שיצטברו כאן על פי נושאים ולא על פי סוג התוכן. נחזור לדון בכך כשיהיה רלוונטי.