שלחו מייל ל- emailwikigenia@gmail.com כדי להירשם לאתר

Family Historian

מתוך ויקיגניה, המיזם הגנאלוגי העברי
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
Family Historian
FH logo.jpg
אתר אינטרנט http://www.family-historian.co.uk
גירסה אחרונה 3
עדכון תוכנה
אופן התקנה רכישת CD של התוכנה
מחיר 38.25 ליש"ט, כולל משלוח
גירסת נסיון לא ניתן לשנות עץ או להדפיס
תאימות לעברית אין
הערות נוספותעל התוכנה

מתוך אתר הבית של התוכנה

Family Historian תוכננה כך שתהיה קלה לשימוש ככל שניתן מבלי להתפשר על היכולות שהיא מציעה למשתמש. עצי משפחה הם דבר מורכב. הדרך הטובה ביותר להפוך מידע מורכב לקל להבנה ולעבודה הוא להציג אותו באופן גראפי. בדרך זו אנשים יכולים להבין מהר מאוד מידע המוצג להם מאשר בדרכים אחרות. זה היה הקו המנחה של יוצרי התוכנה. התרשימים והמסכים תוכננו בהתאם.

מטרה נוספת היתה לאפשר למשתמש לראות את כל המידע שברשומה במבט אחד. ללא מידע שיש לחפש אחריו. הדבר אמור אפילו בנתונים משניים כמו מקור המידע. אם המשתמש מסתכל על מידע אודות מישהו בתרשים, תמונה או כל מקום אחר המטרה היתה שהמידע יהיה מול עיניו, ללא צורך ללכת למקום אחר בכדי להגיע למידע זה. המידע חייב להיות לנגד עיניו מבלי קשר למיקומו או למעשיו.

מנוע החיפוש מסייע לחקור את המידע שהוזן באיזה אופן שבוחר המשתמש, ישנה אפשרות לייצא את המידע לתוכנות אחרות כמו Excel ו-Word. התוכנה גם יודעת לנתח את הנתונים שהוזנו ע"י המשתמש ולעשות בהם שימוש כמו, למשל, חישוב הגיל של אדם בעת אירוע בחייו.

Family Historian מאפשרת גם תיעוד מקורות באופן יעיל ביותר, טיפול בתמונות וקבצים ושיוכם לאנשים בעץ. כמו כן היא מאפשרת התאמות שונות של הדו"חות והמסכים לפי רצון המשתמש.


תכונות ייחודיות