שלחו מייל ל- emailwikigenia@gmail.com כדי להירשם לאתר כדי לערוך

Legacy Family Tree

מתוך ויקיגניה, המיזם הגנאלוגי העברי
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
Legacy Family Tree
Leg3Small.gif
אתר אינטרנט http://www.legacyfamilytree.com
גירסה אחרונה גירסה 7.4.0.30
עדכון תוכנה ראה "עדכון התוכנה"
אופן התקנה הורדת קובץ מאתר החברה
מחיר 30$ לגירסה המלאה.
גירסת נסיון קיימת גירסה סטנדרטית המאפשרת
יכולות רבות למרות היותה "מוגבלת".
תאימות לעברית כרגע לא.
הערות נוספותLegacy הינה תוכנה גנאלוגית למשתמש המתקדם מהמובילות ביותר כיום. היא ניתנת להורדה. הגירסה הסטנדרטית (החינמית) מאפשרת יכולות רבות.

על התוכנה

Legacy הינה תוכנה גנאולוגית שתוכננה ע"י גנאלוגים עבור גנאלוגים. זוהי תוכנה פשוטה להפעלה. יחד עם זאת, היא מאפשרת יכולות מתקדמות רבות אשר מתאימות פחות למשתמש המתחיל, בגלל כל האפשרויות וההתאמות שבה. אולם, משתמשים מתקדמים עשויים למצוא בה את כל מה שירצו, ואפילו יותר... הרבה מאוד תכונות ניתנות להתאמה אישית, כולל תצוגות ודוחות.

בגירסה 7.4, התוכנה המלאה מכילה גם תוכנה נלווית (Legacy Charting) ליצירת תרשימים מכל הסוגים.

המובא להלן מתורגם מאתר הבית של Legacy

Legacy הינה תוכנה גנאלוגית ההופכת את שמירת המידע הגנאלוגי שלך לקלה ביותר. ניתן לתעד ב-Legacy עצי משפחה המכילים מליוני שמות, להציג אותם וליצור עבורם דו"חות. Legacy עוקבת אחרי השמות, השמות החלופיים, תאריכים, מקומות, אירועים, הערות, מקורות, תמונות וצלילים ומציגה אותם על המסך באופן כזה שהמשתמש יכול לראות את "התמונה הגדולה" של משפחתו. מאוד קל לנווט בין בני המשפחה בתצוגות המשפחה השונות. המעבר מדור לדור מתבצע בקלות. צירוף אנשים חדשים ומשפחות חדשות נעשה בכל עת מכל מסך. עריכת מידע והוספתו נעשות בדרך פשוטה ומובנת.

Legacy כוללת בתוכה את כל הדו"חות הגנאלוגיים הסטנדרטיים, כמו גם לוחות שנה, שאלונים, יומן מחקר ואוסף של טפסים ריקים. תוכל אפילו להדפיס ספר שלם על משפחתך הכולל בתוכו גם את תמונותיהם של בני המשפחה.

Legacy יכולה לחשב את מהות הקשר בין כל האנשים אשר מופיעים בעץ המשפחה לאדם ספיציפי. היא גם יכולה לחשב את גילו של אדם בכל אירוע חשוב במהלך חייו.

ניתן לשמור כמות אדירה של מידע. ניתן לשייך עד 60 ילדים לזוג הורים או להגדיר יותר מזוג הורים אחד לאדם. וכן ניתן להוסיף שמות מרובים, אירועים, מקורות ותמונות.

עדכון התוכנה

ניתן להוריד את התוכנה (קובץ שגודלו כ-34MB) מאתר האינטרנט של החברה. העדכון יכול להתבצע בשני אופנים: הורדה מחודשת של קובץ ההתקנה או עדכון מקוון של קבצי ההפעלה ששונו. הגירסה העכשווית הינה גירסה 7.4 (גירסת עדכון 7.4.0.30, תאריך העדכון: 9 אפריל 2010).

מחיר הגירסה המלאה: 30$, או 22$ לרוכשי גירסה קודמת. קיימים גם שפע של מוצרים נלווים כמו מדריך למשתמש, קלטות הדרכה ועוד. לאחר ההורדה והרכישה באתר, מקבלים קוד להפעלת הגירסה המלאה בדוא"ל.

ניתן להשתמש בתוכנה בגירסה הסטנדרטית, בחינם, אשר היא לכשעצמה עשירה מאוד (כ-70% מיכולות התוכנה המלאה).

כרגע אין הגירסה תומכת בעברית, אך כנראה שהגירסה הבאה (8.0) תתמוך בעברית.

תכונות ייחודיות